Organizacja pogrzebów, usługi pogrzebowe - Białystok

 

Nasz zakład zajmuje się organizacją Pogrzebów w Białymstoku. Usługi świadczymy od przeszło 20 lat, dlatego mamy doświadczenie w profesjonalnym przygotowaniu uroczystości. Mogą Państwo liczyć na nasze pełne wsparcie - zajmujemy się wszystkimi aspektami związanymi z pochówkiem od początku do końca, aby ulżyć Państwu w tych trudnych chwilach. 

 

 

Profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe 

 

Dom Pogrzebowy Matowicki i Syn mieści się przy ul. Żabiej 11 i świadczy usługi pogrzebowe o najwyższym standardzie. Mamy rozbudowane zaplecze techniczne, dlatego zapewniamy kompleksowe wsparcie przy organizacji pochówku. Mogą nam Państwo powierzyć każdą czynność związaną z Pogrzebem.

 

W razie potrzeby zajmiemy się transportem ciała z dowolnego miejsca w Polsce lub innego kraju, pomożemy również we wszystkich formalnościach w urzędzie, ZUS oraz kościele. Dysponujemy nowoczesną chłodnią

oraz zespołem specjalistów, którzy godnie i z szacunkiem zajmą się przygotowaniem ciała zmarłego do ostatniej drogi na miejsce wiecznego spoczynku. Mamy także trzy klimatyzowane kaplice, w których mogą Państwo po raz ostatni w skupieniu pożegnać się z bliską osobą. 

 

 

 

Organizacja pogrzebów religijnych i świeckich z pełną oprawą ceremonii

 

 

Realizowana przez nasz zakład organizacja pogrzebów obejmuje wszystkie związane z tym usługi. Zapewniamy między innymi:

  • trumny, urny, wieńce i znicze,

  • oprawę muzyczną ceremonii,

  • kremację,

  • pełną obsługę podczas pogrzebu (przewóz i przenoszenie trumny oraz złożenie jej w grobie),

  • transport dla uczestników uroczystości,

  • organizację poczęstunku po ceremonii.

 

 

Organizujemy pogrzeby świeckie i religijne – w obu przypadkach dbamy o uroczystą oprawę wydarzenia z uwzględnieniem preferencji Klientów. 

 

Mogą nam Państwo powierzyć wszystkie zadania związane z przygotowaniem ceremonii lub zdecydować się tylko na wybranie kilku Usług Pogrzebowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę – wystarczy do nas zadzwonić, a zrobimy wszystko, by jak najlepiej zaaranżować Państwa ostatnie pożegnanie ze zmarłym. 

 

 

 

 

Created with WebWave CMS